„W & J” Biuro Rachunkowo-Księgowe powstało w 2009 roku. Świadczone przez nas usługi księgowe i kadrowe realizowane są na podstawie certyfikatu księgowego wydanego przez Ministra Finansów Nr 16220/2006.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC. Podstawowym celem firmy jest profesjonalna obsługa innych podmiotów gospodarczych w zakresie rachunkowości i podatków.

Świadcząc usługi na rzecz firm różnego typu zdobyliśmy ogromne doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne techniki współpracy z Klientem.  

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Mając świadomość, że każdy Klient jest inny dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej.

Klientami biura rachunkowego są zarówno spółki prawa handlowego z kapitałem zagranicznym, jak też małe jednoosobowe firmy. Dbamy o to, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług i angażujemy się w rozwiązywanie problemów księgowych i podatkowych.

 

W naszej pracy jesteśmy elastyczni i świadczymy bardzo szeroki wachlarz usług. Pomagamy przy rejestracji i zakładaniu nowych podmiotów gospodarczych. Doradzamy przy wyborze formy prawnej oraz najkorzystniejszej formy opodatkowania dla konkretnego rodzaju działalności. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim Państwa satysfakcją.

Nasze atuty to przede wszystkim profesjonalizm, wszechstronna i kompleksowa oferta, indywidualne podejście do Klienta oraz konkurencyjna cena. Sprawiają one, że relacje, które tworzymy z naszymi Klientami, są długotrwałe, a dzięki zaangażowaniu i dbałości o Klienta, również oparte na pełnym zaufaniu.

Jednocześnie stale poszerzamy swoją merytoryczną wiedzę uczestnicząc na bieżąco w organizowanych szkoleniach, chociażby przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Małgorzata Winiarska - Jurczyk

 

Nasza oferta

Pełna księgowość
Pełna księgowość

Dekretacja i księgowanie dokumentów Prowadzenie księgi głównej i ksiąg...

» Czytaj więcej..
Uproszczona księgowość
Uproszczona księgowość

·  PROWADZENIE KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW Dokonywanie zapisów w księdze przychodów i...

» Czytaj więcej..
Kontakt z nami

Jeśli czekałeś na zmianę biura księgowego - ten czas jest TERAZ. Sprawdź naszą ofertę Bez...

» Czytaj więcej..
O naszym biurze rachunkowym...
O naszym biurze rachunkowym...

„W & J” Biuro Rachunkowo-Księgowe powstało w 2009 roku. Świadczone przez nas usługi księgowe i...

» Czytaj więcej..
Obsługa Kadrowo – Płacowa
Obsługa Kadrowo – Płacowa

Zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Profesjonalna i rzetelnie prowadzona dokumentacja...

» Czytaj więcej..